LZ Boubín

Úvodní stránka
Ředitel OJ: Ing. Jaromír Kříha
Číslo OJ: 5
Adresa: Zámecká alej 254/35, Vimperk II, 385 01
Telefon: 956265111
GSM Brána: 724523351
Email: lz5@lesycr.cz
Spadá pod: Ř LČR Hradec Králové

Zaměstnanci

Jméno Telefon Mobil Email Funkce
Albrecht Pavel --- 724523143 pavel.albrecht@lesycr.cz lesní
Baštář Petr --- 724523133 petr.bastar@lesycr.cz lesní
Blaschková Helena 956265106 --- helena.blaschkova@lesycr.cz sekretářka
Boháčová Lenka 388337181 724523100 lenka.bohacova@lesycr.cz technik střediska
Borovka Pavel JUDr. 956265106 724623813 pavel.borovka@lesycr.cz právník
Bublíková Helena 956265151 --- helena.bublikova@lesycr.cz účetní
Bžoch Daniel Ing. 388337197 724523188 daniel.bzoch@lesycr.cz technik střediska
Černý Jan --- 724523114 jan.cerny@lesycr.cz lesní
Češka Tomáš --- --- tomas.ceska@lesycr.cz adjunkt
Cigánek Jiří Ing. --- 724523119 jiri.ciganek@lesycr.cz lesní
Čížek Václav --- 725627808 vaclav.cizek@lesycr.cz lesní
Diepold Jiří Ing. 388337197 724523349 jiri.diepold@lesycr.cz vedoucí střediska
Doležalová Eva 956265160 --- dolezalova.lz5@lesycr.cz vedoucí PaM
Dvořák Ladislav --- 724523035 ladislav.dvorak@lesycr.cz lesní
Frühauf Václav --- --- fruhauf.lz5@lesycr.cz bez zařazení
Hájek Václav 956265173 724525183 vaclav.hajek1@lesycr.cz referent MTZ
Hlinka Bohumil --- 725257851 bohumil.hlinka@lesycr.cz lesní
Hrneček Michal --- 724523168 michal.hrnecek@lesycr.cz lesní
Janota Václav Ing. --- 724523043 vaclav.janota@lesycr.cz lesní
Jansová Miroslava 956265150 --- miroslava.jansova@lesycr.cz vedoucí finanční účtárny
Jeřábek František 388436122 724523132 frantisek.jerabek@lesycr.cz vedoucí polesí
Jirkovský Petr Ing. 956265171 724523108 petr.jirkovsky@lesycr.cz těžební inspektor
Jirsová Pavla Ing. 388426803 724523350 pavla.jirsova@lesycr.cz vedoucí polesí
Jungwirth Jiří --- 724523036 jiri.jungwirth@lesycr.cz lesní
Kanděrová Marta --- --- marta.kanderova@lesycr.cz mzdová účetní
Klabouch Jiří Ing. 388333222 725475561 klabouch.lz5@lesycr.cz technik polesí
Kochma Miroslav --- 724523130 miroslav.kochma@lesycr.cz lesní
Kolovratník Jan Bc. --- 724523153 jan.kolovratnik@lesycr.cz lesní
Kotrba Milan --- 725257930 milan.kotrba1@lesycr.cz lesní
Kotrba Milan Ing. 956265102 724523345 milan.kotrba@lesycr.cz ekonomický náměstek
Kralik Roland --- 724523042 roland.kralik@lesycr.cz lesní
Kříha Jaromír Ing. 956265101 724523344 jaromir.kriha@lesycr.cz ředitel lesního závodu
Kříhová Jana Ing. 388436122 724523040 jana.krihova@lesycr.cz technik polesí
Krinedl Jiří --- 724523037 jiri.krinedl@lesycr.cz lesní
Kub Pavel Ing. 956265103 724523107 pavel.kub@lesycr.cz výrobní náměstek
Kubová Marcela 388333075 724523177 marcela.kubova@lesycr.cz technik střediska
Kuťková Danuše 956265157 --- danuse.kutkova@lesycr.cz mzdová účetní
Kutláková Markéta 956265175 --- marketa.kutlakova@lesycr.cz referent
Miesbauer Pavel --- 724523135 pavel.miesbauer@lesycr.cz lesní
Mikulec Jan --- --- jan.mikulec@lesycr.cz adjunkt
Mondl Martin --- 724523166 martin.mondl@lesycr.cz lesní
Müller Petr Ing. --- 724523171 petr.muller@lesycr.cz lesní
Muška Vojtěch --- 724523173 vojtech.muska@lesycr.cz manipulační mistr, man. mistr na venkovních prac.
Novák Libor Ing. 388436324 724523160 libor.novak@lesycr.cz vedoucí polesí
Pešek Pavel 388337193 724523186 pavel.pesek@lesycr.cz technik střediska
Pěsta Ladislav --- 724523152 ladislav.pesta@lesycr.cz lesní
Plchot Roman Ing. 956265105 724523196 roman.plchot@lesycr.cz referent - informatik
Plchotová Venuše Ing. 956265136 724524099 venuse.plchotova@lesycr.cz inspektor genetiky, pěstování a ochrany lesa
Podskalský Petr --- 725257929 petr.podskalsky@lesycr.cz lesní
Procházka Vladimír --- 725257562 vladimir.prochazka@lesycr.cz lesní
Půbal Roman Ing. --- 724523146 roman.pubal@lesycr.cz technik polesí
Řezník Pavel 388323136 724523128 pavel.reznik@lesycr.cz technik polesí
Rosa Jindřich 388323136 724523127 jindrich.rosa@lesycr.cz vedoucí polesí
Štefaníková Eva Ing. 388421161 724523140 eva.stefanikova@lesycr.cz technik polesí
Strnad Aleš Bc. --- 724523044 ales.strnad@lesycr.cz lesní
Strnad Martin Bc. 388436324 724523038 martin.strnad@lesycr.cz technik polesí
Švejda David --- 724523139 david.svejda@lesycr.cz lesní
Sýkora Josef --- 724523147 josef.sykora@lesycr.cz lesní
Toman Ondřej Ing. 388421161 724523142 ondrej.toman@lesycr.cz vedoucí polesí
Tomášek Miroslav Ing. 956265161 724523184 miroslav.tomasek@lesycr.cz referent BOZP a PO
Toncar Jan Ing. 956265131 724523346 jan.toncar@lesycr.cz technický pracovník pro stavební činnost
Trojan Pavel --- 724523034 pavel.trojan@lesycr.cz lesní
Trpková Radka 956265141 725257017 radka.trpkova@lesycr.cz referent fakturant
Urban Petr Ing. 388337197 725257016 petr.urban@lesycr.cz specialista obchodu
Vácha Pavel 956265115 --- pavel.vacha@lesycr.cz referent pro katastr a restituce
Vacík Jan 388337197 724525052 jan.vacik@lesycr.cz technik střediska
Valenta Stanislav 388333075 724523175 stanislav.valenta@lesycr.cz vedoucí střediska
Vokoun Petr --- 724523120 petr.vokoun@lesycr.cz lesní
Vorlíček Martin --- 725627758 martin.vorlicek@lesycr.cz lesní
Wáwrů Pavel --- 602273970 pavel.wawru@lesycr.cz lesní
Zaunmüller Václav Ing. --- 724523162 vaclav.zaunmuller@lesycr.cz lesní
Zevl Milan --- --- milan.zevl@lesycr.cz technický pracovník
Zušťák Miroslav Ing. 388333222 724523113 zustak.lz5@lesycr.cz vedoucí polesí